Fashion Week - przewodnik dla kobiet biznesu, jeśli chodzi o modę

0
114

Kobiety pracujące świadome mody mają wspólną więź, która dosłownie łączy wiek, rasę, religię i karierę. Kobiety pracujące mogą wykorzystywać swój wizerunek do promowania zaufania, profesjonalizmu, siły, autorytetu, władzy i prestiżu w świecie biznesu i nauki. Właściwe ubieranie się na spotkaniach, w pracy, podczas spotkań sieciowych i innych działań biznesowych ma kluczowe znaczenie dla wzrostu, rozwoju i szacunku. Bardzo ważne jest, aby kobiety zwracały uwagę na kupowane ubrania i akcesoria oraz sposób noszenia ubrań w biznesie. Naprawdę istnieje cienka granica między tym, co jest dopuszczalne, a co nie.

Poniżej znajdziesz pomocne wskazówki, w jaki sposób profesjonalne kobiety mogą skonfigurować garderobę i nosić odpowiednie ubrania, aby uzyskać pewność siebie, spójność i szyk!

Stopa działa

Kobiety powinny zwracać szczególną uwagę na rodzaj butów, które noszą podczas pracy w środowisku zawodowym lub formalnym. Buty powinny być zawsze dobrze wykonane, a stopy powinny dobrze przylegać. Zbyt ciasne buty mogą być niewygodne i łatwo zauważalne przez innych. Kobiety noszące zbyt duże buty mogą wyświetlać niechlujny obraz, który nie reprezentuje ani zaufania, ani odpowiedniego stylu. Buty damskie powinny być również odpowiednio wypolerowane i nie mogą mieć zadrapań ani łez w skórze. Zalecamy, aby kobiety polerowały i zmieniały buty co najmniej dwa razy w tygodniu, aby nie ulegały szybkiemu zużyciu. Innym dobrym sposobem na zachowanie butów jest przechowywanie ich w szafce na buty i używanie drzewek do butów, aby utrzymać je w dobrej formie.

Top Management

Kobiety powinny również mieć ładne, dobrze wykonane bluzki i bluzki do noszenia pod kurtkami garniturowymi lub z eleganckim strojem. Topy powinny wyglądać profesjonalnie i odpowiednio dopasowane. Ponadwymiarowe bluzki wyglądają niechlujnie i nie schlebiają sylwetki. Bluzki, które są zbyt ciasne lub zbyt ciasne, nie są odpowiednie dla biznesu. Najlepszym sposobem na utrzymanie blatów jest powieszenie lub złożenie ich na wieszakach. Możesz nawet umieścić suchy liść między wierzchołkami, aby zapobiec przywieraniu elektrostatycznego, przeciwdziałać zmarszczkom i zachować świeży zapach. Bluzki wykonane z delikatnych materiałów, takich jak jedwab, należy prać chemicznie lub prać ręcznie.

Noś spodnie

Kobiety powinny również zwracać uwagę na typ ciała i wybór spodni lub spodni. Drobne kobiety powinny wybierać spodnie o prostym kroju, które podkreślą sylwetkę i sprawią, że będą wyglądać na wysokie. Prosty krój zachowuje swój kształt i nie przytłacza sylwetki tak jak inne modele. Kobiety, które są wysokie, powinny wybrać spodnie, które są wyjątkowo długie i luźne, mają krój typu boot lub szeroką nogawkę. Te style równoważą sylwetkę i nadają wysokiej kobiecie piękny kształt. Spodnie Capri mogą nie być najbardziej pochlebnym stylem dla wysokiej kobiety. Kręcone kobiety powinny wybierać spodnie dopasowane do figury i nie za ciasne ani za ciasne.